דולי פגישת ייעוץ.png
ff.jpg
עיצוב פנים
עיצוב בית פרטי

עיצוב בית פרטי - ייחודיות היא שם המשחק

כיצד ניגשים לערוך עיצוב בית פרטי ? האם נהוג לבחור תמונה עדכנית ממגזין עיצוב טרנדי ולחקות אותה? האם סקר אינטרנטי מקדים יוכל לעזור לנו לגבש החלטה על אסתטיקה שאולי תתלבש על האופי שלי? התשובה לשאלה זו הינה מורכבת למדי ומנוסח השאלות וודאי ברור לכם כי עיצוב בתים פרטיים על פי סטודיו דולי הוא בראש ובראשונה הצורך ליצור ייחוד ואמירה אישית המתאימה בראש ובראשונה לצרכי בני הבית. לכל בית ישנו ההוויה הייחודית שלו.

בית הוא מקום אשר מכיל מכלול אדיר של תחושות שונות שאפשר לווסת בעזרת עיצוב פנים מושכל. אם כן, כיצד ניגשים לנושאי עיצוב בתים פרטיים בפועל? הנקודה החשובה ביותר לקראת עיצוב בית פרטי תיהיה ההבנה ביננו לבין הלקוח למה אנו שואפים. אלו פרמטרים פונקציונאלים חסרים או לא פועלים כראוי בחלל הבית שלנו, איזו אמונה אסתטית יש בליבנו ולאן היינו רוצים לשאוף להגיע איתה.

עיצוב בתים פרטיים - דברים שחשוב לשאול


קחו לדוגמא את חלל הסלון. כמה הרהורים ושאלות חשובות מעלה הסלון לקראת תהליך עיצוב בית פרטי . עלינו לחשוב כמה בני משפחה מתכנסים בו ובאיזו תדירות. האם יהיה זה חלל אשר מיועד גם לאירוח ארוחות.
אם כן איזה גודל של שולחן נזדקק להציב בו? כמה מקומות אחסון נזדקק לחלל זה? במידה וישנם ילדים על אלו צרכים הסלון צריך לענות עבורם? כל חדר כמו זה יעלה שאלות דומות ואחרות אליהם ניהיה מוכרחים להביא את הדעת לקראת עיצוב בית פרטי מכל סוג. כאמור ישנם אינספור סגנונות עיצוב בתים פרטיים שונה.

ישנן אופנות מחלפות וטרנדים שונים שתמיד אפשר לשאול מהם השראה, אך חשוב יותר מכל לברר מהו סגנון עיצוב בית פרטי אשר עונה על הצרכים הייחודים שלכם? כיצד תשיגו עיצוב בתים פרטיים אשר ידבר אסתטית את אשר על לבכם. אנחנו בסטודיו דולי לא מאמינים כי מוכרחים להצמד לסגנון עיצוב בית פרטי אחד, בהחלט אפשר ורצוי לשלב מספר אלמנטים עיצוביים שונים בכדי לגבש עבורכם את סגנון העיצוב הייחודי לכם.
 
עיצוב פנים (או כל דבר אחר), הוא עיצוב עם שימת לב לפרטים ממש כמו עיצוב של טבעות אירוסין, זהו עיצוב שילווה אתכם כמעט כל החיים. 
 
עיצוב חדרים מוגנים
  

לפרטים נוספים צרו קשר עכשיו התקשרו :8443335 -052 או שלחו מייל : tal-shl@zahav.net.il
bnrConnection.png
מפת האתרמעצבי פנים בתל אביב | עיצוב פנים חדר שינה | עיצוב פנים דירות יוקרה | עיצוב דירותעיצוב פנים | עיצוב יוקרתי לביתעיצוב משרדיםהום סטיילינגמעצבי פנים | מעצבת פנים | עיצוב מטבחים איכותי - האתר נבנה ומקודם ע"י ASK4WEB קידום אתרים בגוגל. |